REALITY a BYTY - Inzerce reality - byty, domy i pozemkyJe nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.


Archiv: Prodáme byt 2+1 (57 m2) ve Slavičíně v osobním vlastnictví - [11. října 2018]


Chcete vlastnit byt 2+1 (57 m2) s výjimečnými parametry po všech stránkách, který si budete moci upravit podle vlastních představ a ještě více ho zvětšit? Pokud ano, čtete dál. Prodáváme rozměrný prosvětlený byt, který je technicky možné přebudovat na plnohodnotnou 3+1. Kromě vnitřních dispozičních změn je možné, po splnění určitých podmínek, vybudovat další obytné prostory v podkroví domu a značně tím zvýšit obytnou plochu, byt se totiž nachází v nejvyšším třetím patře pod střechou, viz. fotodokumentace. Představte si na chvíli ten bezvadný dětský pokoj, kde vaše děti nejenom, že neruší sousedy, ale ani vás. Nebo představte si tu fantastickou pracovnu, kde není nikdo, kdo by vás vyrušoval při práci. Nebo snad ložnici? Vždyť to bude na vás. Dále, byt má komín, ano, některé byty, budované dříve, mají výstup pro topidlo, ale co si představit teprve krb a plápolající oheň v něm při rodinném večeru. V bytě? Ano, vy a ve svém bytě, ve vašem novém bytě. Bytová jednotka není v rámci společenství soukromých vlastníků zatížena jakýmkoliv úvěrem, inkaso činí 2 500,- Kč bez energií, prostě vlastní bydlení, které se ihned začne ekonomicky vyplácet okamžikem nastěhování. Byt je částečně zateplen, vlastní plynové topidlo s termostatem, tady se žádné společné placení výtopu sousedům nekoná. Jediná chybička, chybí balkón, v bytě celkem důležitá věc. Omyl, momentálně v tuto chvíli sice ano, ale vlastníci bytů v těchto dnech organizují výstavbu balkónů a přijímají zájemce, rozhodnutí bude jen na vás. Připočtěte si, že jde o klidnou lokalitu, centrum města, škola, školka, obchody poblíž. K procházkám vhodný lesík, rybník, letní koupaliště a veřejné hřiště dostupné pěšky, parkování zdarma, pískoviště pro děti přímo před domem. Vhodné i pro někoho, kdo by si chtěl pořídit byt blízko lázním Luhačovice vzdálených 12 km jako investici. Vždyť to je byt, pořádný byt ve Slavičíně, přijďte se sami přesvědčit osobní prohlídkou. Byt je nyní vyklizený a vymalovaný, včetně radiátorů, připravený k okamžitému nastěhování a zařízení. Rozumná domluva majitele bytu přímo s kupujícím bez jakýchkoliv prostředníků. Cena 1 200 000,- Kč.

 
© 2007-2019 Soukromá inzerce zdarma a bazar. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
0.03